Кав'ярня-музей «Фіксаж»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Князя Романа, 6ПЕРШИЙ РІК З «PARK. ART OF REST»

Кав'ярня-музей «Фіксаж» у Львові — новий атмосферний заклад, який повинен відвідати кожен!

У Львові є багато тематичних кав’ярень, які славляться на всю Україну. Сьогодні до їхнього числа, без заперечень, можна віднести ще одну — кав’ярню-музей «Фіксаж», що розташована на вулиці Князя Романа, 6.

Нещодавно відкрита кав’ярня вже заполонила серця багатьох львів’ян та гостей міста, оскільки вона — це неймовірна ідея втілення людських захоплень та пристрастей.

Кав’ярня-музей «Фіксаж» — це не тільки місце, де не тільки відмінна кава і кухня, а й місце зустрічей, де можна цікаво проводити вільний час за переглядом світлин, фільмів, та спілкуванням із друзями.

Отже, що робить це місце таким незвичайним? — безперечно, просто вражаюча колекція ретро фототехніки, для створення якої знадобилося більше сорока років.

Ми часто захоплюємося світлинами, їхньою композицією та змістом. На світлинах ми можемо закріпити важливі моменти життя кожної людини, відобразити її настрій, показати з іншої перспективи, яку не завжди помічають інші. Саме завдяки плівковим фотокамерам було зроблено безліч таких фотошедеврів, адже фотографія зроблена такою камерою – це завжди море емоцій, оскільки кількість кадрів обмежена, а побачити їх можна лише після проявлення і тоді виявиться, чи це шедевр, чи провал.

Споглядаючи на колекцію ретро фототехніки у кав’ярні «Фіксаж», розумієш, що кожна з цих фотокамер має свою особливу історію, адже кожна з них висвітлювала важливі для когось події, можливо, такі незначні, як дитяче свято, а можливо і величні, такі як цілі революції.

У кав’ярні панує неймовірна атмосфера тепла і затишку. Антикварні меблі захоплюють витонченістю різьблення, оформлення, та пристрасті, яку вклали у її виготовлення руки майстра. Ви можете зручно вмоститися у крісло та за чашкою найароматнішої кави, відпочити від гамору львівських вулиць.

Тут до кави Вам неодмінно запропонують щось солоденьке. Від такого різноманіття тортів та тістечок, штруделів та іншої випічки не зможе встояти ніхто. До речі, каву для Вас, можуть приготувати більш як за десятьма способами, а для поціновувачів чаю запропонують кільканадцять цікавих та неординарних його сортів. А у 2016 роцу у кав'ярні запрацювала власна кухня, головною спеціалізацією якої стали стейки, отож у «Фіксаж» тепер можна сходити не тільки на запашну каву з десертом, а на повноцінний смачний обід чи вечерю!

Для осіннього чаювання найкраще обрати столик біля вікна, тоді для Вас відкриється чудова панорама львівських дощових вуличок.

У кав’ярні окрім верхнього залу — Ви можете завітати у нижній зал на склянку відмінного віскі. Асортимент представлений кращими елітними видами цього золотистого трунку. До речі, саме у цьому залі проводять перегляди фільмів.

Адже, з настанням осені, кав’ярня «Фіксаж», вирішила проводити вечори кінопереглядів. Тепер щомісяця Ви зможете насолоджуватися переглядом фільмів видатних режисерів 30-60-х років двадцятого століття.

У кав’ярні, 22 жовтня, розпочав свою діяльність фотоклуб, участь у якому зможе взяти будь-який поціновувач фотомистецтва. Молоді фотографи зможуть брати участь у семінарах, обговореннях, фотосесіях, а найкращі роботи відбиратимуть для фотовиставки у кав'ярні.

Також Ви можете відвідати сторінку закладу на Facebook, де зможете відслідковувати усі новини, брати участь у конкурсах та просто знайомитися із цікавими та неординарними роботами українських та зарубіжних фотомитців.

На кінець, можна додати, що це місце чи не найкраще передає дух самого Львова — тиху, спокійну атмосферу, з історичним подихом минулого та поглядом у майбутнє, куди хочеться повертатися знову і знову.

3D-тур 4 панорам


  Загальна інформація

рік заснування 2014
цінова категорія 50-100 UAH UAH

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Банківська платіжна картка
підтримувані банківські карти Visa, American Express, MasterCard, Visa Electron

Харчування

кухня ресторану Європейська кухня
кількість залів 2
мови меню Українська
винна карта (країни-виробники вин) Аргентина, Італія, Чилі, Португалія

Харчування
кухня ресторану Європейська кухня
фірмові страви і напої стейки

Зали ресторану

Послуги зв'язку


Інтернет

Wi-Fi

тип підключення Wi-Fi
Ми у соцмережах

Кав'ярня-музей «Фіксаж» Кав'ярня-музей «Фіксаж»

+38 (063) 021-01-80, +38 (098) 321-34-64